Menopauza 60cps.

Další obrázky

Menopauza 60cps.

Není skladem
289 Kč
 
 
8594006898225

Kombinace přírodních složek houby maitake a 6 bylin, které příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy před i během období menopauzy. Rozchodnice pomáhá organizmu přizpůsobit se emocionálnímu a fyzickému napětí. Kotvičník má uklidňující účinek na nervový systém. Drmek obecný přispívá k hormonální rovnováze a ke zmírnění symptomů menopauzy, jako jsou pocení, návaly horka a náhlé změny nálad.

DRMEK OBECNÝ

  • Přispívá ke zmírnění příznaků menopauzy
  • Pomáhá udržet pohyblivost a pružnost kloubů              
  • Přispívá k hormonální rovnováze žen během klimakteria 
  • Přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody

ROZCHODNICE RŮŽOVÁ

  • Působí při fyzickém napětí

KONTRYHEL OBECNÝ

  • Pomáhá udržovat komfort před a během menstruačního cyklu

KOTVIČNÍK ZEMNÍ

  • Má uklidňující účinek na nervový systém

Dávkování a způsob užití

1 kapsle 2x denně před jídlem.

Doplněk stravy

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Složení

1 kapsle obsahuje 310 mg směsi MENOPAUZA [prášek sušeného plodu drmku obecného (Vitex agnus-castus) 56 mg, sušená nať hruštice jednostranné (Orthilia secunda), sušený extrakt kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 50 mg, extrakt nati kontryhele obecného (Alchemilla vulgaris), sušená nať kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) 42 mg, sušený prášek celé houby maitake/trsnatec lupenitý (Grifola frondosa), sušený extrakt řebříčku obecného (Achillea millefolium)].