Liftea: Colagenova HA čokoláda 390g

Další obrázky

Liftea: Colagenova HA čokoláda 390g

Není skladem
615 Kč
Cena za měrnou jednotku (kg nebo l): 1 576,90 Kč
 
 
8437007166057

Liftea Colagenova HA čokoláda obsahuje hydrolyzovaný kolagen Peptan® a kyselinu hyaluronovou ExceptionHyal®. Hydrolyzovaný kolagen Peptan® je čistý přírodní bioaktivní kolagen, který je dodávaný v optimálně vstřebatelné formě využitelné lidským tělem. Kolagen je základní bílkovinovou složkou pojivové tkáně, zajišťuje soudržnost, pružnost a regeneraci kůže, chrupavek a kostí. S přibývajícím věkem tvorba kolagenu klesá a snižuje se síla a odolnost jeho vláken. Nedostatek kolagenu také vede k rychlejšímu stárnutí pleti, zvýšené tvorbě vrásek, ke zhoršení kvality vlasů a nehtů a ke kloubním obtížím. Kyselina hyaluronová ExceptionHyal® proniká do pokožky a také do pojivových tkání i při ústním podání. Dokáže na sebe vázat vodu a tím kůži vypíná a udržuje ji pružnou. Liftea Colagenova HA čokoláda pomáhá udržet krásnou pleť bez vrásek, pomáhá při problémech s nekvalitními vlasy, nehty i kloubním aparátem. Zabraňuje degeneraci kloubů a snižuje bolestivost. Je vhodný rovněž pro sportovce.

Způsob užití

Rozmíchejte 2 odměrky prášku ve 2 dl vody nebo nesyceném nápoji. Nápoj pijte kdykoliv během dne. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Odměrka je přiložena.

Přípravek není určen dětem, těhotné a kojící ženy. Přípravek není vhodný pro osoby s fenylketonurií.

Složení

Jedna dávka připraveného nápoje (2 odměrky = 13 g) obsahuje hydrolyzovaný kolagen Peptan 10 g, kyselinu hyaluronovou ExceptionHYAL 100 mg, vanilkovou příchuť 150 mg, sukralózu (sladidlo) 20 mg