Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1,5g

Další obrázky

Klimakterin bylinný čaj při menopauze 20x1,5g

Není skladem
70 Kč
 
 
8595610403300

Bylinný čaj Klimakterin je doplněk stravy určený pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Jedná se odoplněk stravy obsahující jetel luční, meduňku, měsíček a levanduli.

Balení obsahuje 20 nálevových sáčků o obsahu 1,5 g.

Není vhodný pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Není určeno pro ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy.

Dávkování a způsob užití

Přelijte 1 nálevový sáček 1/4 l vroucí vody a nechejte jej vyluhovat 5-10 minut v zakryté nádobě. Nesmí projít varem. Čaj se připravuje vždy čerstvý, pije se vlažný. Užívejte 2-3 šálky denně.

Upozornění

Není vhodný pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Není určeno pro ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Složení

Jeden sáček obsahuje květ jetele lučního (Trifolium pratense) 795 mcg, nať meduňky (Melissa officinalis) 345 mcg, květ měsíčku lékařského (Calendula officinalis flos) 225 mcg, květ levandule lékařské (Lavandula officinalis flos) 135 mcg.

Skladování a použití

Skladujte v suchu a chraňte před teplem vždy v dobře uzavřeném balení.