Gluregul 60cps.

Další obrázky

Gluregul 60cps.

Není skladem
307 Kč
 
 
8594006897884
Terezia Gluregul je doplněk stravy, který obsahuje extrakt chebule srdčité, skořici, zázvor a houbu - hnojník obecný. Je vhodný i pro osoby, které řeší glukózovou toleranci a nadváhu.

Chebule srdčitá napomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podporuje normální funkci močových cest.

Hnojník obecný se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou.
Zázvor lékařský a skořice pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Doplněk stravy

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Složení

Jedna kapsle obsahuje 320 mg směsi Gluregul [(prášek sušené lyofilizované houby hnojníku obecného (Corpinus comatus) 170 mg, extrakt chebule srdčité/guduchi (Tinospora cordifolia) 80 mg, prášek sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená skořice (Cinnamomum zeylanicum) 20 mg]. Obal kapsle: želatina.

Lepek < 5,0 mg/1 kg. Vláknina 19,8 g/100 g.


Skladování a použití

Skladujte v suchu při teplotě do 25˚C.