EPAM: Očišťující směs proti parazitům 100cps.

Další obrázky

EPAM: Očišťující směs proti parazitům 100cps.

Není skladem
249 Kč
 
 
8595219003246
Výhoda této formy aplikace spočívá v tom, že spotřebitel necítí chuť bylinek, která může být pro někoho nepříjemná.Další výhodou je, že spotřebitel zkonzumuje celou bylinku, to znamená, že se do organismu dostanou všechny účinné látky dané bylinky, které se nezískají ani výluhem nebo macerací. Tobolky obsahují bylinu nebo směs bylin bez jakýchkoliv pojidel, konzervantů, barviv nebo dochucovadel.

Dávkování a způsob užití

1 tobolka na 20 kg hmotnosti (zaokrouhlujte směrem nahoru) 4x denně 30 minut před jídlem po dobu 14 dní. Poté se udělá 14ti denní přestávka, po které následuje další 14ti denní užívání tobolek.

Doplněk stravy

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Složení

Želatinové tobolky, čerstvě usušený a velmi kvalitní žen-šen, anýz, hřebíček, pelyněk a měsíček nasbíraný ve volné přírodě.

Skladování a použití

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě.