Emile Noël: Olej omega 3 BIO 500ml

Další obrázky

Emile Noël: Olej omega 3 BIO 500ml

Není skladem
221 Kč
Cena za měrnou jednotku (kg nebo l): 442,00 Kč
 
 
3291960016225

Směs panenských olejů lisovaných za studena. Vhodný pouze do studené kuchyně, například do salátů, zálivek nebo dresinků

Při výrobě oleje jsou kvalitní semena nejprve za studena lisována v lisu bez rozpouštědel nebo chemikálií. Olej se pak několikrát filtruje přes blotovací papír. Nakonec se oleje smíchají v určitém poměru a poté se výsledný výrobek uchovává na tmavém a chladném místě.

Značka Émile Noël se již od 80. let zaměřuje na výrobu a prodej olejů z ekologicky pěstovaných surovin. Jako potvrzení vysoké kvality svých olejů získala firma certifikáty ISO, Organic Solidarity, Organic Fair Trade, Cosmébio, etc. Jejich oleje neobsahují umělé přísady a jsou vyráběny bez chemických úprav. Organické panenské rostlinné oleje společnosti Emile Noël odrážejí poctivé autentické chutě použitých semen nebo ovoce.

Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.

Dávkování a způsob užití

Vhodný pouze do studené kuchyně.

Složení

Olej řepkový*, olej olivový extra panenský*, olej lněný*, olej z pšeničných klíčků*.

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství


Údaje o energetické hodnotě a obsahu živin na 100g nebo 100ml

energetická hodnota (kJ/kcal) 3404 /810
tuky (g) 92
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 9.2

Skladování a použití

Skladujte v suchu a chladu.

Upozornění pro alergiky

Obsahuje olej z pšeničných klíčků*