Apotheke: Sirup na uklidnění s meduňkou 250g

Další obrázky

Apotheke: Sirup na uklidnění s meduňkou 250g

Země původu: Česká republika
Není skladem
88 Kč
 
 
8595178220913

Apotheke Bio pohádkový sirup s meduňkou, mateřídouškou a jitrocelem pro uklidnění a příjemný spánek. Meduňka napomáhá relaxaci, usínání a dobrému spánku. Jitrocel a mateřídouška přispívají k normální funkci dýchacího systému. V případě potřeby můžete jejich užívání kombinovat s bylinnými čaji s podobným účinkem.

  • s meduňkou, mateřídouškou a jitrocelem
  • pro uklidnění a příjemný spánek
  • originální design pro děti
  • bez konzervantů
  • pouze s přídavkem třtinového cukru

Dávkování a způsob užití

Podávejte dětem nejlépe před spaním. Děti od 3 let 2 čajové lžičky (10 ml denně). Sirup podávejte dětem po lžičkách nebo přidejte do nápoje.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před použitím protřepejte! Případný zákal je způsoben obsahem přírodních látek a není na závadu jakosti přípravku. Neobsahuje alkohol. Bez přídavku konzervačních látek - žádný dět

Doplněk stravy

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích. Nemá vlastnosti prevence, ošetřování, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Složení

Složení ve 100 ml: bio třtinový cukr 68g, bio jablečný koncentrát, voda, extrakt z 5 g bio meduňky, 2g bio mateřídoušky a 2 g bio jitrocele, bio koncentrát citronové šťávy. Obsahuje extrakt z 500mg meduňky (Herba melissae), 200mg mateřídoušky (Herba serpylli) a 200mg jitrocele (Folium plantaginis) v doporučené denní dávce (10 ml) přípravku.

Skladování a použití

Uchovávejte v temnu, při teplotě do 25 ˚C. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte nejlépe do 2 týdnů.