Řasy Nori pražené s wasabi 5g

Země původu: Jižní Korea
Není skladem
24 Kč
4 800,00 Kč/kg
 
 
678108210135

Popis

Mořské řasy nori pražené snack je vyroben z nori řas s názvem "Jarae Kim". Sklízejí se v Jižní Koreji. Sbírané řasy Nori musí být dokonalé vyzrálé, tak aby byla jejich chuť co nejbohatší. Tyto dary moře jsou vyrobeny tradičním šetrným způsobem bez konzervačních látek a umělých příchutí. Pražené nori se sezamovým olejem mají lehce ořechovou příchuť. Mořské řasy nori pražené snack jsou lehce solené přírodní mořskou solí. Jsou bohaté na minerály a vitamíny. Kombinace nori řasy s práškem wasabi je velmi chuťově zajímavá a lákavá.

Obecné informace: Mořské řasy mají obecně vysoký obsah minerálních látek, vitamíny, vlákniny i bílkoviny. Používají se na ochucení zeleninových, či obilných pokrmů. Mořské řasy jsou v podstatě kořením se kterým se to nesmí jednorázově přehánět, ale dobré je servírovat řasy pravidelně.

Živiny: Vitamín A, vitamín B1, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6, vitamín C, vitamín E, vitamín K, betakaroten, kyselina listová, vápník, vápník, měď, hořčík, fosfor, draslík, selen, zinek, vlákninu, bílkoviny, složité sacharidy.

Použití v kuchyni: Nori pražené se používají se do polévek, luštěnin, obilnin, rýže, do salátů, na pizzu,... Milovníci Nori mohou tyto pražené snack konzumovat jen tak jako chipsy.Upozornění: Nori je sice zdraví velmi prospěšná, ale je třeba ji konzumovat v malém množství. Obsah přírodního jódu by ve větším množství mohl narušit činnost štítné žlázy. Používáme ji tedy spíše jako koření, případně k dochucení jídel.

Řasy Nori pražené s wasabi 5g

Dvojklikem zobrazíte obrázek v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Další obrázky

Složení

mořské řasy Nori, přírodní wasabi prášek, hořčičný olej, sezamový olej, přírodní cukr, mořská sůl

Údaje o energetické hodnotě a obsahu živin na 100 g nebo 100 ml

tuky (g) 40
sacharidy (g) 40
bílkoviny (g) 20